Radnički iz Sremske Mitrovice jači pred nastavak prvenstva: Četvorica mladih igrača u timu Dragana Vukmira
Ozon pre 4 dana
![Radnički iz Sremske Mitrovice jači pred nastavak prvenstva: Četvorica mladih igrača u timu Dragana Vukmira](https://nstatic.net/453/38937453uizbea.jpg)
Sremska Mitrovica – Fudbalski klub Radnički iz Sremske Mitrovice ozbiljno se pojačava pred nastavak prolećnog dela prvenstva! Konkurenciju u ekipi trenera Dragana Vukmira zaoštrila su četvorica talentovanih fudbalera, koji će doneti dodatnu energiju i kvalitet u borbi za bodove.
Najzvučnije ime među novajlijama je Nikola Butraković, koji je stigao na pozajmicu do kraja sezone. Već u pripremnim utakmicama pokazao je da se nalazi u odličnoj formi – postigao je tri gola i biće značajan adut u napadu Radničkog. Pored njega, dres mitrovačkog kluba zadužio je i Luka Tanasijević. Ovaj mladi fudbaler prošao je omladinsku školu Partizana i Radničkog 1923 iz Kragujevca, a u seniorskoj konkurenciji nastupao je za Napredak iz Markovca. Njegovo