Гашић у Зајечару: Време је да се ујединимо
РТВ Нови Пазар 11.02.2025

У препуној сали Дома културе Котлујевац у Зајечару одржана трибина на којој су се обратили министар одбране и члан Председништва Српске напредне странке Братислав Гашић и градоначелник Зајечара Бошко Ничић.
Том приликом министар Гашић истакао је важност оснивања Народног покрета, који се формира на иницијативу председника Републике Србије Александра Вучића. „Државотворни покрет је покрет у коме места има за све оне који резервну отаџбину немају, за све оне који цене рад и труд. За све оне који не желе да Србију врате уназад у доба када је ова наша лепа земља била опустошена, а њихови џепови били препуњени. За све оне који желе сигурну и стабилну будућност за




![[ВИДЕО] Без пардона! Кандидати листе Уједињени за Неготин о ситуацији уочи избора заказаних за 30. новембар](https://nstatic.net/347/40747347twjkoi.jpg)




