Više od 200 govornika i 1.600 učesnika na predstojećem Kopaonik biznis forumu
Euronews pre 2 dana | Autor: Tanjug
![Više od 200 govornika i 1.600 učesnika na predstojećem Kopaonik biznis forumu](https://nstatic.net/601/38977601spausx.jpg)
Više od 200 govornika i 1.600 učesnika, vodećih stručnjaka i eminentnih imena domaće i regionalne privredne i političke scene učestvovaće na ovogodišnjem Kopaonik biznis forumu (KBF), od 2. do 5. marta.
Ove godine Forum ne samo da okuplja lidere već i slavi deceniju partnerstva sa globalnom tehnološkom kompanijom Mastercard, saopštio je Savez ekonomista Srbije. Kopaonik biznis forum je pre tačno 10 godina, pod krovnom temom "Dostizanje i konvergencija sa vodećim trendovima: kako sanirati glavne pukotine u sistemu", okupio oko 800 učesnika i ponudio 20 panel diskusija. Forum je danas dva puta veći, a rast odražava jačanje poslovne zajednice i sve veći značaj Foruma