Sin Stanike Gligorijević poslao podršku studentima: Pozdravi iz sela Debelica
Glas Zaječara pre 2 sata | Anđela Risantijević
![Sin Stanike Gligorijević poslao podršku studentima: Pozdravi iz sela Debelica](https://nstatic.net/951/38978951hygurb.jpg)
Aleksandar Gligorijević, sin Stanike Gligorijević, koja je poginula na naplatnoj rampi Doljevac 2019. godine u saobraćajnoj nesreći u kojoj je učestvovao i automobil bivšeg direktora Koridora Srbije Zorana Babića, podržao je studente koji već tri meseca protestuju, tražeći da institucije počnu da rade svoj posao.
Aleksandar živi sa ocem u selu Debelica kod Knjaževca i bavi se poljoprivredom. Njegov brat Milutin radi u inostranstvu kao vozač kamiona. Aleksandar je dopisniku N1 poslao fotografije iz sela, sa traktorom i porukom „Podrška studentima“. Podsetimo, 51-ogodišnja Stanika Gligorijević poginula je 31. januara 2019. godine, u saobraćajnoj nesreći na naplatnoj rampi Doljevac u lančanom sudaru tri vozila, a nesreću je izazvao automobil u kojem je bio tadašnji vršilac