Oglasila se 2 trgovinska lanca zbog bojkota: Potrošači dobili hladan i nezainteresovan odgovor, a cene samo rastu
Mondo pre 12 sati | Aleksandra Virijević
![Oglasila se 2 trgovinska lanca zbog bojkota: Potrošači dobili hladan i nezainteresovan odgovor, a cene samo rastu](https://nstatic.net/122/38983122srzftx.jpg)
Nezadovoljni previsokim cenama potrošači već nekoliko dana bojkotuju pet velikih trgovinskih lanaca, a sada je od pojedinih stigao i odgovor na ovu akciju.
Dok potrošači sve otvorenije dižu glas protiv paprenih cena u velikim trgovinskim lancima u Srbiji, naglašavajući da će nastaviti da ih bojkotuju i da kupuju u manjim prodavnicama, veliki trgovci se i posle četvrtog dana protesta još uvek "prave mrtvi" i ponašaju se kao da ih bojkot nimalo ne dotiče. Zato i odgovori na pitanja "Kurir Biznisa", upućena na adrese pet najvećih trgovinskih lanaca, o tome da li razmišljaju da snize cene, s obzirom da im je bojkot već