Pretučen politički analitičar Vukašin Đoković: Nepoznate osobe napale ga u Novom Sadu
Kurir pre 7 sati
![Pretučen politički analitičar Vukašin Đoković: Nepoznate osobe napale ga u Novom Sadu](https://nstatic.net/141/38991141dqhqqg.jpg)
Politički analitičar Vukašin Đoković pretučen je sinoć u Novom Sadu nakon koncerta na Spensu, prenosi Novosadska televizija.
Đoković je rekao da je bio u pratnji svoje devojke na koncertu na Spensu i da mu je, kako kaže, nepoznata osoba sve vreme dobacivala uvrede jer podržava rad predsednika Srbije Aleksandra Vučića i Vlade Srbije. "Ja sam to ignorisao, jer ne želim incidente, nisam nasilan. Na kraju koncerta morali smo da se mimoiđemo, a on je opsovao predsednika i mene, ne želim da koristim takav rečnik. Okrenuo sam se i on me je udario", ispričao je Vukašin Đoković za Novosadsku