Partizanova delegacija predvođena peđom Mijatovićem došla na zvezdino slavlje: „Želim im da Partizan preuzme primat u narednih desetak godina“ (foto)
Hot sport pre 6 sati

„Mislim da je to potpuno normalno, s obzirom na to da od samog starta, od kada smo došli, da gradimo na relaciji“ Sportsko društvo Crvena zvezda obeležilo je 80 godina postojanja velikom svečanošću u Sava centru, gde su se okupile legende kluba, sadašnji funkcioneri, sportisti i brojni ugledni gosti.
Ipak, jedan momenat izazvao je posebno iznenađenje. Na proslavi su se pojavili i predstavnici Partizana, predvođeni članom privremene uprave crno-belih, Predragom Mijatovićem. Njegovo prisustvo, zajedno sa delegacijom kluba iz Humske, privuklo je veliku pažnju prisutnih, a Mijatović je tom prilikom dao izjavu za medije. – Mislim da je to potpuno normalno, s obzirom na to da od samog starta, od kada smo došli, da gradimo na relaciji. To je potpuno normalno, kad neko