Profesorka Filozofskog fakulteta za Marker: Svesni smo školskog kalendara, ali mladi sada uče lekcije korisne za život (VIDEO)

Insajder pre 2 sata
Profesorka Filozofskog fakulteta za Marker: Svesni smo školskog kalendara, ali mladi sada uče lekcije korisne za život…

Profesorka Filozofskog fakulteta u Beogradu Dragica Pavlović Babić izjavila je za Insajder da postoje različite opcije da se nadoknadi propušteno gradivo.

Na pitanje koliki je rizik da se dogodi ono što govore predstavnici vlasti da će ova nastavna godina na fakultetima biti izgubljena ukoliko se do sredine marta studenti ne vrate u amfiteatre, Dragica Pavlović Babić, profesorka Filozofskog fakulteta u Beogradu izjavila je za emisiju Marker na Insajder televiziji da su svi svesni koliko je vremena prošlo i uobičajenog školskog kalendara. “Ali, opet treba da budemo svesni da se paralelno odigrava jedan svojevrstan

Insajder »

Ključne reči

Politika, najnovije vesti »