"Strane sile i zli dusi": Viktor Savić objavio video pred početak protesta u Beogradu i izazvao burne reakcije: Uređenje sveta bez boga vodi do ljudožderstva (video)
Blic pre 22 dana

Glumac Viktor Savić objavio je juče, uoči velikog protesta u Beogradu koji organizuju studenti, snimak koji je izazvao veliku pažnju na društvenim mrežama. On je pozvao na mir, citirao Dostojevskog, čitao odlomke iz Bilbije, spominjao je "strane sile i zle duhove" i "ljudožderstvo".
Viktor Savić (41) objavio je video na svom nalogu na Instagramu uočio velikog protesta u Beogradu koji danas organizuju studenti. - Braćo i sestre, u subotu nas očekuje veliko iskušenje. Možda je najveće iskušenje u našim životima do sada. Moja generacija preživela je rat u Bosni, raspad Jugoslavije, bombardovanje Beograda, rat na Kosovu koji i dalje traje, ali ovo u subotu je najveće iskušenje, neuporedivo veće iskušenje od svih tih iskušenja. Bratski sukob je