Izvor: Dnevnik/Zabava arhiva vesti 12.04.2025
Zbogom, Barba Preminuo frontmen poznate jugoslovenske rok grupe
Dnevnik 12.04.2025
Preminuo je Boris Babarović-Barba, legendarni frontmen grupe Crveni koralji. Boris Babarović, poznatiji pod nadimkom Barba, "neizbrisivo je ime hrvatske i jugoslavenske rock scene, najpoznatiji kao dugogodišnji pevač legendarne zagrebačke grupe Crveni… »
Đina DžINOVIĆ šokirala odgovorom: Najviše me tate blam! Na TikTok-u radim i sve i ništa
Dnevnik 12.04.2025
Ona je priznala da je u jednom periodu imala problem sa aknama na licu. Pevač Haris Džinović sa bivšom suprugom Melinom dobio je dvoje dece - sina Kana i ćerku Đinu, koja je veoma aktivna na društvenim mrežama za razliku od brata. Đina je odabrala da… »
Ementaler završio u Švajcarskoj na sudu zbog rupa Evo šta je presuđeno
Dnevnik 12.04.2025
ŽENEVA: Švajcarski Savezni upravni sud odobrio je upotrebu polena iz cvetova deteline u procesu proizvodnje svetski poznatog sira "ementalera" sa zaštićenim poreklom. Polen pomaže u formiranju rupa po kojima je ovaj sir poznat, a primenom novih metoda… »