Мирко Шијан открио да ли се са бојаном сели у тител: Проговорио о принови у породици: "Славило се у Америци по српским обичајима"
Блиц 21.05.2025

Зорана Шијан, ћерка певачице Гоце Божиновске се недавно породила у Америци, а Мирко Шијан се огласио и проговорио о слављу због принове у породици.
Зорана Шијан је родила ћерку Стелу, а Мирко Шијан је открио да ли су направили славље у Сурчину. - Сви смо пресрећни, слава Богу. Све је прошло како треба, мало смо мамурни још, и ми и они тамо - рекао је Мирко Шијан и додао да је у Америци било славље и то по српским обичајима. - Зет је нашао певаче, правили су у ресторану и била је лудница. Певало се на српском, додао је. Првом приликом ће, каже, отићи код Зоране у Америку заједно са супругом и синовима. - Код