Испумпали на куб! Урош Пипер поделио фотографије блокадера у Београду, слике све говоре: Подржава их 0,1 одсто грађана, а 99,9 је против ових блокада! (фото)
Курир 01.06.2025

Бивши медијски координатор Новог ДСС Урош Пипер реаговао је на блокаде у Београду, коју су најављене данас од 18 часова, а на којима се може видети мизеран број фотељаша! - Испумпали на куб! У граду од два и по милиона становника блокадери и Ђилас успели да скупе 1,500 укупно са обе стране Бранковог моста и пар стотина својих присташа на Газели. Значи, математика је неумољива — 0,1% грађана Београда их подржава а 99,9% је против ових блокада! - написао је Пипер




![На протесту у Нишу затражено расписивање избора, грађани позвани на састанак декана испред Ректората [ливе блог]](https://nstatic.net/621/39776621pxbiqh.jpg)







