(Фото) "најлепши човек у целој југославији": Други муж Весне де Винче био је познат и угледан, овако су изгледали у браку: "Пала сам у несвест кад смо га сахрањивали"
Блиц 09.07.2025

Председница организација "Мис Србије" и "Мис Црне Горе" Весна де Винча својевремено је била у браку са чувеним новинаром Предрагом Витасом.
Имала је срећу да, како је причала, сретне сродну душу и осети чари безграничне љубави, али - срећа није потрајала. Њен други муж Предраг Витас, угледни новинар и уредник Информативног програма Телевизије Београд, преминуо је 1998. године, а имао је само 51 годину када га је "покосила" болест. Весна је остала удовица у 41. години и више се није удавала. Вољеног мужа никада није преболела. - Црно сам почела да носим као удовица, када је преминуо мој супруг






