Због канцера јој је извађена штитна жлезда Глумица отворено о најтежој борби: "Игнорисала сам сигнале и крила од породице"

Ало пре 6 сати
Због канцера јој је извађена штитна жлезда Глумица отворено о најтежој борби: "Игнорисала сам сигнале и крила од породице"

Дијагностикован јој је канцер због чега јој је извађена штитна жлезда,

Иако може да се похвали великих успесима на позоришним даскама које живот значе као и малим екранима, популарну глумицу живот ван сцене није превише мазио што се одразило и на здравствено стање Мине Лазаревић. Својевремено се сусрела са веома тешким периодом, прво са разводом, а затим и са сазнањем да је оболела од малигног обољења. Инстаграм Погледај галерију Фото: Атаимагес Погледај галерију Дијагностикован јој је канцер због чега јој је извађена штитна

Позориште »

Кључне речи

Забава, најновије вести »