Ana Saso u sedmoj deceniji pozirala u kupaćem i objasnila zašto je još uvek jedna od najpoželjnijih žena u regionu (FOTO)

Nova pre 9 sati  |  Autor: Jelena Manojlović
Ana Saso u sedmoj deceniji pozirala u kupaćem i objasnila zašto je još uvek jedna od najpoželjnijih žena u regionu (FOTO)

Nekadašnja jugoslovenska misica objavila je na društvenim mrežama fotke u kupaćem i oduševila pratioce.

Ana Saso nosila je 1982. godine lentu najlepše Jugoslovenke, a i nekoliko decenija kasnije i dalje važi za jednu od najlepših žena na ovim prostorima. Može se primetiti da je vrlo negovana, posvećena svom fizičkom izgledu, a kako nije promenila lični opis, jasno je i da je imala meru kada je reč o estetskim korekcijama. Ana je nedavno pozirala pored jednog bazena, a u 62. godini pokazala je zanosno telo i vitku figuru. A post shared by Ana Sasso (@sasso.ana63) Na

Nova »

Zabava, najnovije vesti »