Partizan počinje istorijsku saradnju sa najkom: Evo sa kim će navijači moći da provode vreme na promociji dresova! Igra voša kao barsa: Stara dama povela za 27 sekundi!
Hot sport pre 12 minuta

Klub odlučio da predstavi dresove i obraduje Grobare! Tačno ispod Avalskog tornja, u četvrtak 28. avgusta, navijači Partizana imaće priliku da dožive jedinstven događaj – basket 3×3 turnir i promociju novih Najk dresova crno-belih.
Na posebno postavljenom terenu i tribinama, publika će po prvi put videti novi tim Partizana u kompletnom sastavu. Biće to i prilika da se pozdrave pojačanja Šejk Milton, Dilan Osetkovski i Džabari Parker, kao i igrači koji su prošle sezone doneli klubu titule regionalnog i nacionalnog šampiona. Tačno ispod Avalskog tornja, u četvrtak 28. avgusta, postavićemo teren za basket 3×3 i tribine sa kojih će navijači Partizana po prvi put moći da vide crno-beli tim u