Певачица коцкала с Љубом земунцом и Ћентом, ојадила их у покеру: Обожавали је жестоки момци, а он јој је опростио пола милиона марака!
Курир 17.09.2025

Лепа Лукић осамдесетих година у Немачкој се коцкала са Љубом Земунцем и Радетом Ћалдовићем Ћентом, како је пре неколико година певачицина пријатељица из Немачке, која је са њима тада била у друштву.
Према њеним речима, тадашњи владари подземља нису могли да стану на црту краљици народне музике када је картање у питању. Она је знала да им за вече узме и по неколико хиљада марака. - Лепу Лукић сам упознала у Немачкој. Долазила је да пева, али и да се коцка. Била је у друштву људи који су из криминалног миљеа. Они су волели да буду у њеном друштву, али и она у њиховом. Знала је чиме се баве, али на то није обраћала пажњу, јер су према њој били фер. И












