Драма на екскурзији ученика из Шапца у Верони: "Пала је као покошена на тротоар, а онда је дотрчала докторка из Србије!"

Ало 01.10.2025
Драма на екскурзији ученика из Шапца у Верони: "Пала је као покошена на тротоар, а онда је дотрчала докторка из Србије!"

На екскурзији Гимназијалаца из Шапца, у Верони се догодила права драма када је докторка Мирјана Васић Илић, која је као лекар у пратњи ученика, спасила живот непознатој младој туристикињи (30) из Аустрије.

- Били смо у аутобусу и спремни за полазак, када смо на око 50 метара далеко приметили како је једна жена као покошена пала на тротоар. Директор Ненад Плавић је не оклевајући истрчао из аутобуса и пришао јој, окренуо на бок и подигао главу да се не би угушила - испричао је један од матураната за Информер. У трену је дотрчала и докторка Мирјана Васић Илић и жени чије лице је већ било плаво пружила стручну помоћ. Осим што је повредила главу о плочник, испоставило се

Повезане вести »

Кључне речи

Друштво, најновије вести »