Кристина са Новог Зеланда са момком завршила у београдској хитној, због онога што су тамо доживели, одмах се огласила: "Слушајте ме добро, ово морају сви да знају"
Блиц 02.10.2025

Кристина из Новог Зеланда, која се преселила у Србију, испричала је своје искуство са хитном медицинском помоћи у Београду након што је њен партнер морао да буде хитно примљен у болницу. На њено изненађење, пацијент је примљен и прегледан у року од само 20 минута, што је према њеним речима знатно брже него што би било у Новом Зеланду.
„Отишли смо у јавну болницу у центру Београда, и мој партнер је виђен од стране медицинске сестре или лекара за отприлике 20 минута, што је стварно брзо. У Новом Зеланду би вероватно морали да чекамо бар сат времена да би нас примили“, рекла је она у виралном тикток снимку. Она је нагласила да, упркос негативним коментарима о животу и здравственом систему у Србији које је добијала на друштвеним мрежама, њено искуство са хитном медицинском помоћи било позитивно.












