Šta se ovo dešava na putevima, snimljena još jedna bizarna scena: Žena vozila kilometrima bez obe gume, sada isti auto snimljen kako se raspada na putu (video)

Kurir pre 14 sati
Šta se ovo dešava na putevima, snimljena još jedna bizarna scena: Žena vozila kilometrima bez obe gume, sada isti auto…

Kako se vidi na snimku koji su objavili hrvatski mediji, žena je vozila svoj "reno klio" kilometrima po putu, iako vozilo uopšte nije imalo gume na desnoj strani.

Uprkos svemu, ona je jurila kroz krivine, preticala preko pune linije i vozila se kroz tunel, i to sa otvorenim prtljažnikom dok su felne varničile po asfaltu. Policijska patrola je zaustavila njenu sumanutu vožnju, a portparolka šibenske policije Sanja Baljkas je rekla sledeće za Morski.hr: - Žena je uhapšena i pritvorena zbog ugrožavanja bezbednosti saobraćaja. Hrvatski mediji ističu da je prava sreća da niko nije poginuo tokom ove ludačke vožnje. Nakon ovog

Povezane vesti »

Ključne reči

Zabava, najnovije vesti »