U 54.: Godini grmi u miniću Marijana Mateus opalila selfi u liftu: Crne čizme do kolena i dubok dekolte svi komentarišu (foto)
Blic pre 15 sati

Modna kreatorka Marijana Mateus nedavno je proslavila 54. rođendan, a sada je objavila sliku iz lifta pre noćnog izlaska.
Naime, Marijana je bila u miniću sa zanimljivim šarama, a nosila je i crne čizme koje su išle skoro do kolena, a opet se povela polemika o tome kako izgleda u 54. godini. - Svaka čast Marijana za izgled. Žena u tvojim godinama da izgleda ovako, stvarno je divna stvar. Primer si svima kako se treba negovati i sebi ugoditi - bio je samo jedan od komentara na mrežama. Inače, Marijana je nedavno proslavila rođendan u Istanbulu. Marijana je sa ekipom slavila na brodu, a