Predrag Mijatović oštro odgovorio ostoji Mijailoviću zbog 300 miliona evra: Najavio odlazak iz FK Partizan pod jednim uslovom!
Kurir pre 1 dan

Kada je Ostoja Mijailović, predsednik KK Partizan izjavio da bi sa fudbalskim klubom imao prihode od 300 miliona evra, to je izazvalo nevericu u rukovodstvu crno-belih.
Posle nekoliko nedelja, Mijailoviću je odlučio javno da odgovoriPredrag Mijatović, potpredsednik FK Partizan. Činjenica je da je Ostoja Mijailović bio oponent Miloradu Vučeliću i Milošu Vazuri, nekadašnjim čelnicima fudbalskog kluba, ali niko nije očekivao da će kritikovati rad Predraga Mijatovića i Rasima Ljajića. Da podsetimo na izjavu Ostoje Mijailovića. - Gledam da prevedem na to, ako se bavimo fudbalom i imamo ovakvu organizaciju, imali bismo 300.000.000 evra