Погађао из свих позиција, делио нестварне асистенције... Погледајте најбоље Јокићеве потезе са меча против Сакрамента: Е, због овога мора да буде МВП! (видео)
Курир пре 30 дана

Денвер Нагетси савладали су Сакраменто Кингсе резултатом 130:124, а најбољи појединац меча, као по обичају, био је Никола Јокић.
Србин је поставио рекорд сезоне по броју поена и убацио је 34, а уз то имао је и чак 14 асистенција и седам скокова. Одиграо је Јокић сјајан меч, тотално је доминирао, а када он упали у МВП мод и подржи га бар неко од саиграча - победа Денвера се не доводи у питање. Погађао је српски центар из свих позиција, делио нестварне асистенције и још једном је доказао због чега је и ове сезоне у трци за МВП трофеј. Штавише, Јокић би управо због оваквих партија и морао да












