"Бесан сам, Вратите ме одмах у ћелију" Драма у суду, Беливук и Миљковић више не желе да их изводе из притвора, њихови војници ступају у штрајк глађу!
Курир пре 9 минута

Марко Миљковић који је оптужен да је са Вељком Беливуком био организатор криминалне групе којој се суди пред Специјалним судом у Београду за седам убистава, трговину дрогом и оружјем, данас је на почетку суђења затражио да буде враћен у ћелију "јер је бесан" и не жели да седи у боксу за оптужене.
Одмах за њим за реч се јавио Беливук који је, такође, рекао да неће данас да седи у судници, а потом и остали оптужени. - Вратите ме у ћелију, бесан сам, учињена нам је неправда, нећу да седим овде - рекао је Миљковић који се одмах на почетку јавио за реч и у пратањи стражара изведен је у судницу. Он је навео и да није спреман психички и физички да прати суђења, а да ће о даљим корацима "тек да одлучи". - Данас нисам физички спреман да пратим суђење.











