"U porukama je bilo svašta" Stanislav Krofak otkrio sve o dopisivanju sa Anitom Stanojlović, pa priogovorio o ulasku u Elitu!

Alo pre 9 sati
"U porukama je bilo svašta" Stanislav Krofak otkrio sve o dopisivanju sa Anitom Stanojlović, pa priogovorio o ulasku u Elitu!

Kako navodi, morali bi mnogo da mu plate ukoliko žele da se useli na imanje u Šimanovcima

Hrvatski MMA borac i bivši rijaliti učesnik “Zadruge, Stanislav Krofak, nedavno je postao glavna tema aktuelnih učesnica kako zbog pohvala koje je dobio od bivše devojke Maje Marinković, tako zbog poklona koji je pristigao u Belu kuću. Nedavno je u Belu kuću stigao buket za rijaliti učesnicu Anitu Stanojlović, a u poruci je stajalo da je poklon od Stanislava Krofaka. Sada je otkrio da buklet cveća nije on poslao, kao i da do potpisivanja ugovora, za učešće u Eliti

Povezane vesti »

Ključne reči

Zabava, najnovije vesti »