"Imala sam 12 operacija" Vjera Mujović se u tajnosti razvela od nemačkog lekara, a o razlozima razvoda je samo jednom pričala: "Presudile su daljine"
Blic pre 4 sati

Proživela je život pun intenzivnih emocija, promišljanja i ličnog razvoja koje ju definišu Istakla je važnost uživanja u trenutnim radostima i potrazi za srećom u svakodnevnom životu Glumica Vjera Mujović retko govori o privatnom životu, te je čak krila kada se razvela od nemačkog lekara Štefana Prajsa.
Ona je Vjera Mujović je jednom prilikom govorila o manje poznatim detaljima iz privatnog života. Tada je govorila o zdravstvenim problemima i operacijama, kao i o detinjstvu. - Smrt je nešto s čime sam se neposredno suočila poslednjih nekoliko godina. Otišli su stari glumci - Milena i Dragan, divni mladi glumci - Marinko Madžgalj, Glogovac... Otišao je moj profesor Bajčetić. A onda je došla korona. Ostala sam bez tetke, a kasnije i bez roditelja. Odlazak roditelja












