Пењароја: "Добро се такмичимо - срећан сам"

Б92 08.03.2026
Пењароја: "Добро се такмичимо - срећан сам"

Тренер кошаркаша Партизана Ђоан Пењароја сумирао је гостовање у Сарајеву и победу од 40 разлике.

Црно-бели су гостовали у хали "Зетра" после 16 година и тамо, пред 8.000 љубитеља кошарке, оправдали улогу фаворита против Босне - 96:56. Пењароја је рекао да сама припрема меча није била лака због неких непредвиђених околности (одсуство играча, повреда Вашингтона) и да је тријумф дошао као последица озбиљног приступа обавезама његових играча. "Није било лако после ФИБА прозора, па са играчима које смо чекали да нам се прикључе из Дубаија, на крају и са

Повезане вести »

Кључне речи

Спорт, најновије вести »