Potke rekao kraj!
B92 pre 13 dana

Trofejni srpski odbojkaš Marko Podraščanin saopštio je da je završio igračku karijeru.
Podraščanin je na Instagramu naveo da je sanjao da jednog dana igra za reprezentaciju Srbije i najprestižnije klubove u Italiji. "Draga odbojko. Prvi put sam te sreo 1998. godine, kada me je otac odveo na utakmicu Fajnal-fora Lige šampiona u Spensu, u dvorani ispunjenoj strašću i emocijama. Oči su mi bile širom otvorene, a srce je snažno kucalo. Dve godine kasnije, ponesen entuzijazmom koji je reprezentacija Srbije probudila širom zemlje osvajanjem olimpijskog












