Centar Beograda bez vode

Radio sto plus pre 1 sat
Centar Beograda bez vode

JKP “Beogradski vodovod i kanalizacija” je najavilo da će popravka trajati do 22:00 sata.

Građani koji su se javili agenciji Beta kažu da u centru nema vode, da ne rade toaleti u tržnim centrima, a bez vode su i kafei u Knez Mihailovoj. Po podacima Republičkog hidrometeorološkog zavoda, temperatura u Beogradu je u podne bila 33 stepena i raste ka očekivanih 36 stepeni, a u centru je i toplije.

Povezane vesti »

Hronika, najnovije vesti »