Црногорски бизнисмен упуцан у Београду: Миодраг Дака Давидовић рањен из снајпера док је био са владиком Јоаникијем (видео)
Блиц 11.12.2019 | А. Ж. А.

Никшићки бизнисмен Миодраг Дака Давидовић (62) рањен је вечерас из снајпера док је испред хотела "Краун плаза" у Београду био са владиком Јоаникијем, сазнаје "Блиц".
Нападач је ранио Давидовића у руку. Како јавља Пинк, рањени никшићки бизнисмен је приватним возилом превезен у приватну здравствену установу и, према првим информацијама, није животно угрожен. Како сазнаје "Блиц", на Новом Београду пронађен је запаљен аутомобил марке "рено" у ком се налазио снајпер за који се верује да га је нападач користио при рањавању Давидовића. Према писању црногорских медија, Миодраг Дака Давидовић претходних година био је заинтересован