Povezane vesti

Vučić Brankici Stanković u Insajderu: Braniću u stranci Vaš stav o izborima, Vulinu sam rekao "gde si baš našao tetku"

Vučić Brankici Stanković u Insajderu: Braniću u stranci Vaš stav o izborima, Vulinu sam rekao "gde si baš našao tetku"

Press 11.10.2017
Ja sam borben čovek, ja sam borac i molim vas da mi zato oprostite. Ne želim da odustajem, da pristajem na neistine - rekao je predsednik Vučić.\. Foto: Printscreen Jedini sam u zemlji koji odgovara svim novinarima, nemam problem da me prekidate, ne… »
Alba razbila Partizan, crno-beli na „minus 26”, primili 111 poena u Berlinu!

Alba razbila Partizan, crno-beli na „minus 26”, primili 111 poena u Berlinu!

Sportski žurnal 11.10.2017
Partizan je ubedljivim porazom startovao u Evrokupu, poželeće crno-beli što pre da zaborave duel sa Albom. Alba – Partizan 111:85 (30:21, 27:18, 19:19, 35:27) Alba: Saibo 2, Siva 7, Gifi 14, Hunt, Šnajder 8, Vargas 3, Grigonis 6, Nikić 1, Baterfi… »
EK: Srpsko veče, pobede upisali Bilbao, Lokomotiva, Budućnost i Bajern

EK: Srpsko veče, pobede upisali Bilbao, Lokomotiva, Budućnost i Bajern

Sportske.net 11.10.2017
U okviru prve runde Evrokupa, kompletirano je pet mečeva iz večerašnjeg programa, istakli se srpski košarkaši. U okviru Grupe C u kojoj se nalazi i ekipa Partizana, Bilbao Basket je slavio na gostovanju Lijetuvos Ritasu rezultatom 83-93. Španski… »
Debakl Partizana u Berlinu (VIDEO)

Debakl Partizana u Berlinu (VIDEO)

Vesti online 11.10.2017
Košarkaši Partizana doživeli su ubedljiv poraz u meču 1. kola grupe C Evrokupa pošto je ALBA u Berlinu bila daleko bolji rival i trijumfovala je sa 111:85 (30:21, 27:18, 19:19, 35:27). Naredni meč u ovom takmičenju crno-beli će odigrati sledeće… »
Ovako se ne igra košarka - Partizan bez odbrane poginuo u Berlinu

Ovako se ne igra košarka - Partizan bez odbrane poginuo u Berlinu

Mozzart sport 11.10.2017
Alba pregazila crno-bele na startu Evrokupa - 111:85. Partizan je došao bez velikih očekivanja u Berlinu, a Alba ga je surovo ispratila iz Nemačke prestonice. U prvoj utakmici C grupe Evrokupa nemačka ekipa savladala je Partizan sa 111:85 (30:21… »
Ubedljiv poraz Partizana od Albe

Ubedljiv poraz Partizana od Albe

Beta 11.10.2017
Košarkaši Partizana izgubili su večeras u Berlinu od ekipe Albe sa ubedljivih 85:111 (21:30, 18:27, 19:19, 27:35) u prvom kolu Grupe C Evrokupa. Albu je do pobede predvodio Spenser Biterfild sa 24 poena, Luk Sikma je dodao 19, a Stefan Peno 15 poena. U… »
Partizanova katastrofa u Berlinu: Alba zatrpala koš crno-belih na evropskoj premijeri!

Partizanova katastrofa u Berlinu: Alba zatrpala koš crno-belih na evropskoj premijeri!

Hot sport 11.10.2017
Košarkaši Partizana pretrpeli su ubedljiv poraz u premijernom meču Evrokupa, na gostovanju u Berlinu ekipi Albe rezultatom 111:85. Aranitović debitovao za crno-bele. Košarkaši Partizana će sasvim sigurno želeti da zaborave partiju iz prestonice… »
Evrokup: Poraz Partizana u Berlinu

Evrokup: Poraz Partizana u Berlinu

Dnevnik 11.10.2017
Kiošarkaši Partizana poraženi su u prvom kolu Evrokupa od berlinske Albe sa Alba-Partizan 111:85 (30:21, 27:18, 19:19, 35:27). Partizan nije imao šanse protiv raspoložene Albe. Pobedio je kvalitetniji tim. Od samom starta vodili su domaćini a… »
Evrokup: Saletov Bajern bez milosti u Turskoj, Bilbao bolji od Ritasa, srpski internacionalci odlični

Evrokup: Saletov Bajern bez milosti u Turskoj, Bilbao bolji od Ritasa, srpski internacionalci odlični

Hot sport 11.10.2017
Počelo je takmičenje u Evrokupu, a veče su obeležile dobre partije igrača iz Srbije. Ljubiteljima košarke najinteresantnija je grupa C, u kojoj nastupa i beogradski Partizan. Bilbao je na gostovanju u Litvaniji bio bolji od Lijetuvos Ritasa 93:83… »
Bajern pokorio Istanbul, preokret Budućnosti

Bajern pokorio Istanbul, preokret Budućnosti

Mondo 11.10.2017
U C grupi Evrokupa, u kojoj se takmiči Partizan, Bilbao i Lokomotiva Kubanj startovali pobedama u Viljnusu i Limožu. Foto: Promo/Eurocup Počela je grupna faza Evrokupa, koja će se kroz 10 kola igrati do 27. decembra, sa tronedeljnom pauzom u novembru… »

Vesti dana »