Debakl Partizana u Berlinu (VIDEO)

Vesti online 11.10.2017  |  Vestionline

Košarkaši Partizana doživeli su ubedljiv poraz u meču 1. kola grupe C Evrokupa pošto je ALBA u Berlinu bila daleko bolji rival i trijumfovala je sa 111:85 (30:21, 27:18, 19:19, 35:27). Naredni meč u ovom takmičenju crno-beli će odigrati sledeće srede u Beogradu kada će dočekati Lijetuvos Ritas.

Od samog starta meča domaći tim je nametnuo ritam koji njemu odgovara koristeći sve slabosti gostiju koji kao da nisu imali rešenje za raspucane bekove. Čak 30 primljenih poena u prvih 10 minuta nagovestili su loš epilog za Beograđane koji su samo u trećoj deonici bili koliko toliko ravnopravan rival. Čak ni prekid u prvoj četvrtini zbog kvara na semaforu nije pomogao timu Miroslava Nikolića, a moćda bi moglo da se kaže i da mu je odmogao jer je