Повезане вести

Ђорђе је претио ивани: Ишчупаћу ти материцу ако ме пријавиш полицији! Убићу ти брата! Исповест другарице брутално…

Ђорђе је претио ивани: Ишчупаћу ти материцу ако ме пријавиш полицији! Убићу ти брата! Исповест другарице брутално…

Курир 15.03.2019
Љубица Пантелић, коју је Ивана Филиповић позвала у помоћ након што ју је дечко Ђорђе Лацковић зверски претукао, каже да је он одувек малтретирао Ивану и да јој је упућивао језиве претње. Љубица Пантелић, другарица… »
Ђорђе (24) је зверски претукао Ивану (22) у стану у Новом Саду, а онда је пред тужиоцем изнео срамну одбрану: Полудео сам од…

Ђорђе (24) је зверски претукао Ивану (22) у стану у Новом Саду, а онда је пред тужиоцем изнео срамну одбрану: Полудео сам од…

Курир 15.03.2019
Ђорђе Лацковић (24) из Клења код Богатића, који је ухапшен након што је брутално претукао своју девојку Ивану Филиповић (22) у њиховом изнајмљеном стану у Новом Саду, пред тужиоцем се бранио да "није хтео да је толико… »
„Дневник” на лицу места: Ломио јој ребра, секао је ножем, пржио пеглом

„Дневник” на лицу места: Ломио јој ребра, секао је ножем, пржио пеглом

Дневник 15.03.2019
Новосадска полиција ухапсила је Ђ. Л. (24) из околине Богатића због сумње да је у уторак претукао своју девојку И. Ф. (22) у стану у Косовској 4, на Подбари, у ширем центру Новог Сада, сазнаје „Дневник”. Осумњичени је… »

Вести дана »