Повезане вести

Легенда НБА има коронавирус: Један од најбољих центара у историји позитиван на Цовид-19

Легенда НБА има коронавирус: Један од најбољих центара у историји позитиван на Цовид-19

Хот спорт 23.05.2020
Легендарни ас и један од најбољих центара у историји НБА лиге Патрик Јуинг објавио је на друштвеним мрежама да је позитиван на коронавирус. – Имам корону. Вирус је озбиљан и немојте да га схватате олако. Останите код куће… »
Шок! Један од најбољих центара свих времена у болници због короне!

Шок! Један од најбољих центара свих времена у болници због короне!

Спортске.нет 23.05.2020
Члан чувеног дрим тима из 1992. године позитиван на коронавирус. Како је и сам потврдио на друшвеним мрежама, Патрик Јуинг је позитиван на коронавирус. Он се налази у изолацији у једној локалној болници, истиче да вирус мора… »
Јуинг у болници, позитиван на корона вирус

Јуинг у болници, позитиван на корона вирус

Дневник 23.05.2020
ЊУЈОРК: Некадашњи НБА кошаркаш 57-годишњи Патрик Јуинг позитиван је на корона вирус и налази се у болници. Један од најбољих центара у историји лиге, на друштвеним мрежама саопштио је ову вест и захвалио медицинским… »
Прво опљачкан за време пандемије, а сада је и заражен: Ова бивша НБА звезда је баш малер, али не жели да клоне духом…

Прво опљачкан за време пандемије, а сада је и заражен: Ова бивша НБА звезда је баш малер, али не жели да клоне духом…

Спортал блиц 23.05.2020
Патрик Јуинг, бивша звезда НБА лиге, саопштио је да је позитиван на корона вирус. Бивши центар Њујорк Никса, кога је ЕСПН уврстио у најбољу петорку свих времена тог клуба, објавио је на Твитеру да је заражен. - Желим да… »
Легендарни Јуинг потврдио: Позитиван сам на вирус корона

Легендарни Јуинг потврдио: Позитиван сам на вирус корона

Вечерње новости 23.05.2020
Вирус је озбиљан и немојте да га схватате олако. Останите код куће, чувајте себе и своје вољене - поручио је чувени центар. Један од најбољих центара у историји НБА лиге Патрик Јуинг је потврдио да је позитиван на вирус… »
Хоспитализован: НБА икона Патрик Јуинг има коронавирус

Хоспитализован: НБА икона Патрик Јуинг има коронавирус

Н1 Инфо 23.05.2020
Легендарни центар Њујорк Никса, а данас тренер свог бившег универзитета Џорџија Хојас, Патрик Јуинг потврдио је на друштвеним мрежама да је добио дијагнозу ковида 19, али да се осећа добро, иако је хоспитализован. Први… »
Патрик Јуинг позитиван на коронавирус

Патрик Јуинг позитиван на коронавирус

Нова 23.05.2020
Патрик Јуинг, некадашњи кошаркаш Њујорка, Сијетла и Орланда објавио је да је на последњем тестирању био позитиван на коронавирус. Јуинг, који има 57 година, открио је да је позитиван у петак и вест је одмах објавио на… »

Вести дана »