Повезане вести

Сергеј Трифуновић: Напао ме је из чиста мира

Сергеј Трифуновић: Напао ме је из чиста мира

Радио 021 27.02.2016
Глумац Сергеј Трифуновић, који је синоћ нападнут на Врачару, каже да не познаје мушкарца који га је напао и да је након инцидента сам отишао у Ургентни центар. Трифуновић је на свом налогу на Инстаграму објавио и прву… »
Он је осумњичен да је напао Сергеја Трифуновића, а разлог је за неверицу

Он је осумњичен да је напао Сергеја Трифуновића, а разлог је за неверицу

24 Сата 27.02.2016
Београдска полиција привела је јутрос Горана Илића (41) који се сумњичи да је претходне ноћи напао глумца Сергеја Трифуновића испред једног киоска брзе хране на Врачару, али након што је испитан "у својству грађанина"… »
Нападач на Сергеја Трифуновића брани се са слободе

Нападач на Сергеја Трифуновића брани се са слободе

Актер 27.02.2016
Београдска полиција привела је јутрос Горана Илића (41) који се сумњичи да је претходне ноћи напао глумца Сергеја Трифуновића испред једног киоска брзе хране на Врачару, али након што је испитан "у својству грађанина"… »
Сергеј Трифуновић угризен за прсте испред ресторана брзе хране

Сергеј Трифуновић угризен за прсте испред ресторана брзе хране

Политика 27.02.2016
Београдска полиција привела је данас Горана Илића (41), који се сумњичи да је у ноћи између петка и суботе напао глумца Сергеја Трифуновића испред једног киоска брзе хране на Врачару у Београду. Трифуновић је, према… »
Трифуновић изуједан у ресторану

Трифуновић изуједан у ресторану

Вечерње новости 27.02.2016
Глумац Сергеј Трифуновић повређен је у суботу рано ујутро, око 3.30, у несвакидашњој тучи која се догодила у центру Београда. Нападач саслушан и против њега је поднета кривична пријава. ГЛУМАЦ Сергеј Трифуновић повређен… »
Сергеј Трифуновић нападнут на Врачару

Сергеј Трифуновић нападнут на Врачару

СЕЕбиз 27.02.2016
БЕОГРАД - Београдски портали објавили су детаље напада на глумца Сергеја Трифуновића који се догодио рано јутрос на Врачару. Глумац је пронађен око 4 сата на Врачару како повријеђен лежи на улици с бројним траговима уједа… »
Овај Човек Је Изуједао Сергеја: Угризао сам га док је био на мени и гребао ме по лицу!

Овај Човек Је Изуједао Сергеја: Угризао сам га док је био на мени и гребао ме по лицу!

Курир 27.02.2016
Горан Илић (41) сумњичи се да је претходне ноћи напао глумца Сергеја Трифуновића и том приликом га је, како је глумац изјавио "изуједао по прстима". Илић је у том тренутку био у присуству супруге, а након инцидента испитан… »
Сергеј Трифуновић пронађен на улици изуједан и повређен

Сергеј Трифуновић пронађен на улици изуједан и повређен

Вести онлине 27.02.2016
Познати глумац Сергеј Трифуновић, усред ноћи је пронађен на улици са озбиљним повредама главе. Трифуновић је пронађен код ресторана брзе хране у Његошевој улици, са повредама од уједа на шакама. Из полицијских извора… »
Полиција привела "врачарског Ханибала", Сергеј спрема тужбу

Полиција привела "врачарског Ханибала", Сергеј спрема тужбу

Вести онлине 27.02.2016
Полиција је идентификовала мушкарца за кога се сумња да је у ноћи између петка и суботе у центру Београда изуједао глумца Сергеја Трифуновића - реч је о Горану Илићу (41) који је, након што је испитан "у својству… »
Нападнут Сергеј Трифуновић, нападач саслушан у полицији

Нападнут Сергеј Трифуновић, нападач саслушан у полицији

Н1 Инфо 27.02.2016
Полиција је идентификовала и саслушала мушкарца осумњиченог да је синоћ у Београду напао глумца Сергеја Трифуновића, сазнаје Бета. Мушкарац Г. И. потом је пуштен на слободу, а против њега ће бити поднета кривична… »
Сергеј Трифуновић се огласио након напада

Сергеј Трифуновић се огласио након напада

Стори 27.02.2016
Након што је данас у медијима одјекнула информација о несвакидашњем нападу на глумца ,сада се и он огласио. Наиме, Сергеј Трифуновић је ноћас нападнут на Врачару, када је прертпео уједе на руци због чега је завршио и у… »
Огласио Се И Сергеј: Трифуновић испричао како је ноћас изуједан и нападнут усред Београда!

Огласио Се И Сергеј: Трифуновић испричао како је ноћас изуједан и нападнут усред Београда!

Телеграф 27.02.2016
- Отишао сам у Ургентни центар да ми дезинфикују ране јер су људски уједи најопаснији - изјавио је Сергеј. После шокантне вести да је Сергеј Трифуновић ноћас изуједан у центру Београда, огласио се и познати глумац који је… »
Сергеј: Скочио је на мене и почео да ме уједа

Сергеј: Скочио је на мене и почео да ме уједа

Ало 27.02.2016
Сергеј Трифуновић објаснио је како га је човек ноћас изуједао и тврди да није пронађен на улици, већ да је сам отишао у Ургентни центар где су му санирали ране. Каже да је мушкарац, кога први пут види у животу, режао на… »
Прва фотографија Сергеја Трифуновића после напада: Тужићу човека који ме је изуједао!

Прва фотографија Сергеја Трифуновића после напада: Тужићу човека који ме је изуједао!

Блиц 27.02.2016
Глумац Сергеј Трифуновић био је жртва бруталног напада када је на њега, док је стајао испред ресторана брзе хране на Врачару, синоћ насрнуо непознат мушкарац. Трифуновић је на свом налогу на Инстаграму објавио и прву… »
Напад На Глумца: Ово је човек који је изуједао Сергеја Трифуновића

Напад На Глумца: Ово је човек који је изуједао Сергеја Трифуновића

Курир 27.02.2016
Београдска полиција привела је јутрос Горана Илића (41) који се сумњичи да је претходне ноћи напао глумца Сергеја Трифуновића испред једног киоска брзе хране на Врачару, али након што је испитан "у својству грађанина"… »
Изуједан Сергеј Трифуновић: Познати глумац усред ноћи пронађен на улици са озбиљним повредама главе!

Изуједан Сергеј Трифуновић: Познати глумац усред ноћи пронађен на улици са озбиљним повредама главе!

Телеграф 27.02.2016
Трифуновић је затечен на улици са бројним уједима у пределу руку и видљивом повредом главе. Глумац Сергеј Трифуновић ноћас је повређен под непознатим околностима на Врачару. ОТКРИВАМО: Ево ко је мушкарац који је ноћас… »
"Рвали смо се, а онда ме је угризао"

"Рвали смо се, а онда ме је угризао"

Мондо 27.02.2016
Огласио се глумац који је ноћас нападнут на Врачару. Глумац Сергеј Трифуновић нападнут је у ноћи између петка и суботе код ресторана брзе хране на Врачару. Медији су пренели да су "изуједаног глумца нашли на улици", након… »
Глумац Повређен На Врачару: Откривен мушкарац који је изуједао Сергеја Трифуновића!

Глумац Повређен На Врачару: Откривен мушкарац који је изуједао Сергеја Трифуновића!

Курир 27.02.2016
Глумац Сергеј Трифуновић ноћас је повређен под непознатим околностима на Врачару. Полиција је идентификовала мушкарца за кога се сумња да је ноћас у физичком обрачуну изуједао глумца Сергеја Трифуновића. Његово име… »
Сергеј Трифуновић После Напада За Курир: Човек је скочио на мене и изгризао ме!

Сергеј Трифуновић После Напада За Курир: Човек је скочио на мене и изгризао ме!

Курир 27.02.2016
Глумца Сергеја Трифуновића напао је ноћас на Врачару мушкарац који га је изгризао по рукама. Нападач, који је проведен и саслушан у полицији и против којег ће бити подигнута је кривична пријава, напао је Трифуновића и… »
Изуједао Сергеја Трифуновића после свађе!

Изуједао Сергеја Трифуновића после свађе!

Мондо 27.02.2016
Славни глумац пребачен је у болницу због бројних уједа у пределу руку и видљивом повредом главе. Идентификован мушкарац који му је нанео повреде, пишу "Новости"! Фото: Мондо/ Стефан Стојановић Сергеј Трифуновић је око 4 сата… »
Шокирала обожаваоце! (ФОТО)

Шокирала обожаваоце! (ФОТО)

Мондо 27.02.2016
И она поклекла пред новим трендом. И таман кад смо помислили да се хистерија око шерпа плавих и пинк праменова стишала, певачица Милица Тодоровић је одлучила да ту моду још мало пролонгира. После бројних светских звезда… »
Сергеј Трифуновић пронађен повређен и изуједан

Сергеј Трифуновић пронађен повређен и изуједан

24 Сата 27.02.2016
Глумац Сергеј Трифуновић синоћ је пребачен у болницу изуједан и с повредом главе. Трифуновић је пронађен код ресторана брзе хране у Његошевој улици на Врачару, а медији пишу да је пребачен у болницу са бројним уједима у… »
Глумац Сергеј Трифуновић пронадјен изуједан на београдском насељу Врачар

Глумац Сергеј Трифуновић пронадјен изуједан на београдском насељу Врачар

Санџак хабер 27.02.2016
Глумац Сергеј Трифуновић наводно је пребачен у болницу због бројних уједа у пределу руку и видљивом повредом главе. Он је око 4 сата ујутру затечен на улици, на Врачару у Београду, са бројним уједима у пределу руку и… »
Сергеј Трифуновић тешко повређен: Глумац хитно пребачен у болницу

Сергеј Трифуновић тешко повређен: Глумац хитно пребачен у болницу

Стори 27.02.2016
Глумац Сергеј Трифуновић наводно је ноћас повређен под непознатим околностима на Врачару. Глумац Сергеј Трифуновић наводно је пребачен у болницу због бројних уједа у пределу руку и видљивом повредом главе. Он је око 4 сата… »

Вести дана »