Радојичић осуђен условно на годину дана

Ало 25.01.2016
Радојичић осуђен условно на годину дана

Бивши градоначелник Никшића Небојша Радојичић условно је данас осуђен на казну затвора од једне године због злоупотребе службеног положаја.

Казна, коју је изрекло судско веће никшићког Основног суда, неће бити извршена уколико Радојичић у року од четири године не изврши исто или слично кривично дело. Радојичић се теретио за злоупотребу службеног положаја, омогућивши једном броју јавних функционера да закључе уговор о кредиту, иако на то није имао право сходно одлуци општине о решавању стамбених питања. Бранилац бившег градоначелника Никшића адвокат Милан

Прочитајте још

Кључне речи

Балкан, најновије вести »