Vaterpolisti Radničkog poraženi su od Crvene zvezde

iKragujevac 30.01.2016

Vaterpolisti Radničkog poraženi su od Crvene zvezde, rezultatom 8:5, u 11. kolu regionalne Triglav lige. Zbog velike važnosti utakmice, timovi su igrali veoma čvrsto, pa je velika borba vođena sve do poslednje četvrtine u koju su timovi ušli izjednačeni.

Domaći su poveli već u prvom napadu, preko novajlije Romana Pilipenka, koji je tako na sjajan način debitovao u novom timu, ali su do kraja prve četvrtine Beograđani preokrenuli golovima Dragana Draškovića i Ivana Rackova. Kragujevčani su do velikog odmora uspeli da izjednače, golovima Marka Martinića i Radeta Joksimovića, a sredinom treće četvrtine i da preokrenu, novim pogotkom Martinića. Međutim, njihova radost nije dugo trajala, jer je odmah