U Rumuniji pucalo na sve strane: Bes, nervoza i „mesarski“ udarci! Bilans - devet žutih i četiri crvena kartona za Targu Mureš (VIDEO)

Mozzart sport 07.03.2016
U Rumuniji pucalo na sve strane: Bes, nervoza i „mesarski“ udarci! Bilans - devet žutih i četiri crvena kartona za Targu…

Panduri slavili sa 2:0 protiv rivala koji je poslednjih šest minuta meča odigrao sa šest igrača u polju i golmanom...

Navikli smo na mnoge neverovatne stvari koje se dešavaju u rumunskom fudbalu, ali ovako nešto ne može se videti svaki dan. Fudbaleri Pandurija slavili su kao gosti protiv Targu Mureša rezultatom 2:0, a utakmica je ostala u senci neverovatnog događaja, koji je podigao ogromnu prašinu kod komšija - Targu Mureš je uspeo da dobije čak četiri crvena kartona i poslednjih šest minuta odigra sa golmanom i šest igrača u polju! Dakle,