Zvezda se okliznula za pobedu: Crveno-beli u poslednjim sekundama ispustili trijumf u Moskvi

24 Sata 14.04.2016  |  B.Vinulović

Kakvu priliku su propustili igrači Crvene zvezde! Izabranici Dejana Radonjića su imali loptu za čudo u Moskvi, ali koraci Stefana Jovića u poslednjim sekundama meča, koštali su pobede crveno-bele u drugoj utakmici top 8 faze Evrolige (77:76).

Tamo gde je Zvezda stala u trećoj četvrtini prve utakmice, nastavila je u drugom okršaju sa moćnim CSKA. Hrabro, otresito, kao da na drugoj strani nisu “armejci”, ponašali su se puleni Dejana Radonjića u Moskvi. Fantastična igra u odbrani, na ivici faula, donela je mnoštvo kontri i otvorenih šuteva. Bez panike i sa mnogo ideje u ofanzivi Zvezda je odigrala poluvreme iz snova i sve vreme kontrolisala rezultat! Malo ekipa uspelo je