Tri gola Barse sa penala i 2 sumnjiva za razbijanje Hihona! Real u 14. minutu gubio 2:0, ali ga je Bejl spasio (video)

Telegraf 23.04.2016  |  Telegraf.rs

Kraljevski klub slavio rezultatom 3:2 protiv Rajo Valjekana * Usledio je odgovor Atletika i Barse

Nokautirani su bili fudbaleri Reala posle samo 14 minuta gostovanja Rajo Valjekanu, ali su zahvaljujući Geretu Bejlu uspeli da preokrenu rezultat 3:2 (1:2) Činilo se da su momci koje predvodi Zinedin Zidan definitivno odustali od titule kada su Embarba u 7. i Miku u 14. minutu savladlai Kejlora Navasa. Navijači Reala s pravom su bili zabrinuti ko će dati gol pošto Kristijano Ronaldo nije igrao zbog povrede. Ali, idealno ga je odmenio Geret