"Prvo što sam pomislila bilo je...": Ceca otkrila kako je skinula mrak - danas bi je svi u školi prozivali
Pravda 20.06.2016 | espreso.rs
!["Prvo što sam pomislila bilo je...": Ceca otkrila kako je skinula mrak - danas bi je svi u školi prozivali](https://nstatic.net/img/logo/s/pravda.png)
S obzirom na to kada danas omladina stupa u seksualne odnose na račun naše poznate pevačice bi u ovo vreme svi zbijali šale.
Ranije su devojke bile drugačije vaspitane, pogotovo one koje su živele po manjim mestima. Poštovala se tradicija i određeni obrasci društvenog ponašanja. U takvom jednom mestu rasla je i Ceca, te je, kako je pevačica sama posvedočila, društvena sredina imala uticaj i na njen seksualni život. Ceca je u jednom starom intervjuu otkrila kada je imala prvo sekualno iskustvo, odnosno do kada je bila nevina. - Do osamnaeste. Pripadam možda poslednjoj