Ђорђевић и Диковић у Копненој зони безбедности

Ало 31.12.2016
Ђорђевић и Диковић у Копненој зони безбедности

Министар одбране Зоран Ђорђевић и начелник Генералштаба Војске Србије генерал Љубиша Диковић дочекаће Нову годину заједно са војницима на базама Војске Србије у Копненој зони безбедности.

Министар Ђорђевић истакао је да Србија данас има оружану силу способну да у сваком тренутку одбрани своју државу и народ, најавио повећање бројног стања војске у 2017, и подсетио на обећање да у систему одбране неће бити отпуштања. Он је додао да је Војска Србије и даље институција која ужива највеће поверење грађана Србије. "Заслуга за то је наша, од најмлађег војника до начелника Генералштаба. Не смемо заборавити да се њен углед градио

Прочитајте још

Кључне речи

Политика, најновије вести »