Ђорђевић и Диковић у Копненој зони безбедности
Ало 31.12.2016

Министар одбране Зоран Ђорђевић и начелник Генералштаба Војске Србије генерал Љубиша Диковић дочекаће Нову годину заједно са војницима на базама Војске Србије у Копненој зони безбедности.
Министар Ђорђевић истакао је да Србија данас има оружану силу способну да у сваком тренутку одбрани своју државу и народ, најавио повећање бројног стања војске у 2017, и подсетио на обећање да у систему одбране неће бити отпуштања. Он је додао да је Војска Србије и даље институција која ужива највеће поверење грађана Србије. "Заслуга за то је наша, од најмлађег војника до начелника Генералштаба. Не смемо заборавити да се њен углед градио












