Premijer liga: Arsenal rutinski protiv Palasa, Totenhem se prošetao Vikeridž roudom (VIDEO)

Vesti online 01.01.2017  |  Vestionline

Za kraj 19. kola Premijer lige ostavljena su dva mala londonska derbija. Votford je ugostio ekipu Totenhema, a su zatvorili Arsenal i Kristal Palas.

Votford je bio ravnopravan rival Totenhemu samo u prvoj polovini prvog poluvremena, ali su gosti dominirali u preostalom delu meča pa su ubedljivo trijumfovali sa 4:1. Golovi gostiju su pali u razmaku od nepunih 20 minuta, a strelci su bili Hari Kejn i Dele Ali po dva puta. Kejn je pogađao u 27. i 33. minutu, a Ali u 41. i na startu drugog dela meča. Domaći su preko Kabula u sudijskoj nadoknadi vremena uspeli da postignu počasni pogodak. Tim