Svi ste ludeli za njom: Lepa Đina iz serije "Srećni ljudi" 20 godina kasnije otvoreno o ulozi koja joj je promenila život! (VIDEO)
Telegraf 13.02.2017 | Telegraf.rs
![Svi ste ludeli za njom: Lepa Đina iz serije "Srećni ljudi" 20 godina kasnije otvoreno o ulozi koja joj je promenila život…](https://nstatic.net/img/logo/s/telegraf.png)
- Neko takvu ulogu čeka ceo život, a mene je jednostavno snašla - rekla nam je Jugoslava Drašković, koju svi pamte kao lepu Đinu Golubović iz serije "Srećni ljudi"
Jedno od najprepoznatljivijih lica iz domaće serije “Srećni ljudi” svakako je lepa Đina Golubović, koju je od 1994. godine igrala glumica Jugoslava Drašković u ukupno 39 epizoda. Glumili su braću Mitrović, maltretirali su Necu u “Srećnim ljudima”, a evo kako izgledaju danas (FOTO) (VIDEO) Jugoslava se sa radošću seća tog perioda i uloge koja ju je proslavila i promenila joj život, o čemu je otvoreno pričala za naše kamere. 20 godina kasnije,