Радојичић: Нови правобранилац да штити градску имовину

Блиц 15.02.2017  |  Срна
Радојичић: Нови правобранилац да штити градску имовину

Градоначелник Бањалуке Игор Радојичић изразио је наду да ће нови шеф бањалучког Правобранилаштва много боље и ефикасније заступати град у бројним споровима у вези са градском имовином него што је то чинио досадашњи први човек ове институције Мирко Стојчиновић.

- Нас правобранилац не интересује по имену и презимену, него само да ради ефикасно и да штити градску имовину - рекао је Радојичић новинарима, након што је досадашњи шеф бањалучког Правобранилаштва Мирко Стојчиновић, заједно са главним републичким правобраниоцем Данијелом Новаковић поднео писмену оставку. Коментаришући оставку Стојчиновића, чији је рад више пута јавно критиковао, Радојичић је нагласио да је примарни интерес Града ефикасно

Бањалука »

Кључне речи

Балкан, најновије вести »