Нови УСЛУЖНИ ЦЕНТАР ЈКП „Горица“
Нишке вести 22.06.2017 | Маја Воденичарски

Услужни центар ЈКП „Горица“ биће отворен за месец дана у нишком Парку Свети Сава одмах иза цркве, рекао је гостујући у јутарњем програму НТВ Игор Новаковић, новопостављени в.д. директор овог јавног предузећа. „Нишлије ће за најкасније месец дана добити нови услужни центар нашег предузећа у Парку Свети Сава, иза Храма Светог цара Константина и царице Јелене. Наши суграђани ће моћи да у овом центру обаве све оне послове због којих су морали да












