Новаковић одлази из “Жеље”
Јужне вести 31.07.2017 | М. З. Јужне вести

После 5 година Игор Новаковић више неће бити на челу Рукометног клуба Железничар из Ниша. Он одлази са, како каже, најтеже функције коју је обављао, јер постоји тренутак кад “притисак не може више да се издржи”. Новаковић каже да је ових 5 година био емотиван период за њега, да осећа велико олакшање, али и да му је "тешко јер је ипак локал-патриота". Љубав према клубу као што је Жеља није једноставна, нема спавања пред сваку утакмицу,












