Uspela generalka za Arsenal: Boaći skratio Zvezdine muke u Zemunu (VIDEO)

Vesti online 29.10.2017  |  Vestionline

Nije Crvena zvezda blistala u Zemunu, ali je upisala nova tri boda u Super ligi Srbije. Četa Vladana Milojevića slavila je u Gornjoj varoši - 1:0 pogotkom Ričmonda Boaćija u 81. minutu i napravila dobru uvertitu pred duel na "Emiratima" protiv Arsenala u četvrtak (21.05) u četvrtom kolu Liga Evrope.

Crveno-beli je duel sa "tobdžijama" bio u mislima. Napadali su, ali jalovo. I kada su fudbaleri Zvezde uspevali da stignu do gola Zemunaca, tu je bio sjajni golman Bojan Šaranov, koji je skinuo nekoliko zicera gostima. Bunker domaćina odolevao je do 81. minuta, kada je Aleksandar Pešić sjajno uposlio Boaćija, a reprezentativac Gane sa nekoliko metara ne greši. Ulazak iskusnog Nenada Milijaša u finišu razdrmao je pulene Vladana Milojevića.