Трећи дан штрајка у “Горици”, још нема реакције надлежних
Јужне вести 04.12.2017 | Ј. А. Јужне вести

Трећина запослених радника ЈКП Горица најављује да ће поново обуставити рад на сат времена на Новом гробљу у Нишу, а протест ће наставити све док им се не испуне захтеви. Од 14 до 15 сати они поново неће радити, а надлежни и пред трећи дан штрајка не реагују, док њихов директор Игор Новаковић каже да му није јасно зашто поново протестују. Од четвртка 29. новембра радници који су у једном од репрезентативних синдиката Горице су у једносатном












