Rukomet: Spartak Vojput bolji od Crvene zvezde (30:27)

Subotica.com 04.12.2017  |  Subotica.com

Spartak Vojput savladao je Crvenu zvezdu rezultatom 30:27. Domaći tim boljom igrom u završnici prvog dela prelomio je i došao do prednosti koja je bila od velikog značaja. Iako su crveno – beli u nastavku uspeli da izjednače, pa i preokrenu rezultat u najvažnijem trenutku Ilija Petrović je sa dva gola ponovo "putarima" doneo prednos koju su do kraja sačuvali i zasluženo slavili.

Od početka su domaći igrači igrali sigurno i zrelo. Poveli je Spartak golom Perovića, na šta je odmah uzvratio Ljubojević i poravnao rezultat. Vodila se borba gol za gol. Zvezda je uvek bila u prednosti sve do 25. minuta kada je pri rezultatau 12:13 Gačević poravnao rezultat. Gosti su ostali sa igračem manje, a domaći tim je to iskoristio i preokrenulo. Radosavljević je bio precizan za 14:13. Beograđani su uzvratili napad, međutim nisu ga